Zmieniamy się dla Was

Drodzy rodzice,

 

Z myślą o naszych najmłodszych powstaje miejsce, w którym pragniemy stworzyć jeszcze lepsze warunki do edukacji. Stawiamy na swobodny rozwój, zabawę i odpoczynek.

 

Przedszkole „Kolorowy Kącik” to placówka niepubliczna z oddziałem integracyjnym, z przystosowaniem dla dzieci i osób niepełnosprawnych.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powstaje nowoczesna placówka o wysokim standardzie, która spełniać będzie wszystkie wymogi prawa krajowego  oraz Unii Europejskiej.

Zdrowie

  • Własna kuchnia:
    nowoczesna i w pełni wyposażona, w której używamy świeżych oraz sezonowych produktów kupowanych od miejscowego rolnika. Posiłki przygotowywane są na miejscu, przez kucharzy-specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu żywienia dzieci.

  • czyste powietrze:
    Budynek wyposażony jest w rekuperator, który zapewnia efektywną, niezależną od pory dnia i pory roku wymianę powietrza na świeże i filtrowane.

Sale

Do dyspozycji dzieci oddajemy 4 przestronne  50 m sale edukacyjne,  w których wspierać będziemy wielokierunkową aktywność dziecka. W każdej z sal znajduje się toaleta  przystosowana do potrzeb najmłodszych. Pomieszczenia  wyposażone w pełni bezpieczne atestowane meble, zabawki i pomoce dydaktyczne. Dodatkowym atutem jest sala audiowizualna, w której odbywać się będą występy dzieci, koncerty, zajęcia rytmiczne, taneczne oraz warsztaty dla rodziców. Ponadto Sala Doświadczania Świata pozwoli w sposób innowacyjny i ciekawy stymulować zmysły.

Bezpieczeństwo

Placówka wyposażona została w systemy bezpieczeństwa: wewnętrzny  i zewnętrzny monitoring.

Nauczyciele i specjaliści

Nasza kadra to niezmienny od wielu lat zespół. To ludzie z pasją, dla których dobro dziecka to nadrzędny cel. Stale podnosimy kwalifikacje, by móc podążać za dzieckiem.

 

Od lat współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami w swoich dziedzinach: psycholog, neurologopeda, fizjoterapeuta, pedagog. Wraz z nimi wspieramy dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych i rozwojowych.

Nowe przedszkole wspierać będzie całościowy rozwój dziecka. Stawiamy na wzmacnianie poczucia wartości i indywidualności każdego dziecka. U nas każde dziecko jest wyjątkowe! Zapraszamy wszystkie dzieci od 2,5 do 6 lat.

 

Formularz zgłoszenia dziecka do przedszkola:

Przedszkole Niepubliczne Kolorowy Kącik

ul. Broniewskiego 4, 55-010 Radwanice

tel. 71 311 72 75

biuro@kolorowykacik.pl