O nas

Niepubliczne Przedszkole „Kolorowy Kącik” to  kameralna placówka z rodzinną atmosferą. Od 2005 roku wykształceni i doświadczeni wychowawcy z pełnym zaangażowaniem i oddaniem dokładają starań, aby zapewnić podopiecznym jak najlepsze warunki do wszechstronnego, harmonijnego rozwoju. Obok autorskich metod nauczania realizujemy program, opracowany w oparciu o podstawę programową MEN. Kładziemy nacisk na szacunek dla każdego dziecka, jego indywidualnych cech i potrzeb. Stosując rozmaite aktywności i zróżnicowane metody pokazujemy, że nauka to świetna zabawa, a czas spędzony z rówieśnikami to bezcenna i przyjemna lekcja życia. Cieszymy się, że udaje nam się wcielać ideały w życie, o czym świadczą zadowoleni z naszej pracy rodzice, a przede wszystkim uśmiechnięte twarze dzieci. Na naszych oczach i pod troskliwą opieką radośnie maszerują one przez ten czas intensywnego rozwoju, nauki, odkryć, pierwszych przyjaźni a także wspaniałej, twórczej zabawy w bezpiecznym środowisku.

 

Zapewniamy:

– profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 2,5 do 6 lat;

– zdrowe, domowe posiłki, przygotowywane na miejscu;

– realizację podstawy programowej MEN;

– bogaty wachlarz bezpłatnych zajęć dodatkowych takich jak język angielski, logopedia, rytmika, taniec, gimnastyka korekcyjna, zajęcia z psychologiem, zajęcia edukacyjne z psem, zajęcia rozbudzające zainteresowania książką, za dodatkową opłatą można skorzystać z nauki pływania.

 

Kadra

Nauczyciele z „Kolorowego Kącika” pracują z pasją, poszukują innowacyjnych rozwiązań i starają się wykorzystywać swoje zainteresowania w pracy z dziećmi. Nauczyciele znają nawzajem swoje możliwości, wspierają się i wymieniają doświadczeniami, chętnie podnoszą kwalifikacje i uczestniczą w szkoleniach i kursach. Wszystko to wpłynęło na utworzenie tak wysoko cenionego przez rodziców klimatu w naszej placówce.

Przedszkole Niepubliczne Kolorowy Kącik

ul. Broniewskiego 4, 55-010 Radwanice

tel. 71 311 72 75

biuro@kolorowykacik.pl